A propaganda működése, az erotikus álmok titka és Lucas háborúi: a HVG nagy nyári könyvajánlója 1. rész
Idén is összegyűjtöttük azokat a könyveket, amelyekkel szívesen eltöltenénk a nyarat.
Milyen valójában az olimpiai falu és az olimpiai park? Vannak-e szúnyogok? Tényleg tragikus a közbiztonság? Ezekre és ehhez hasonló kérdésekre válaszolt élőben a hvg.hu Facebook-oldalán Horn Andrea, lapunk kiküldött riói tudósítója. A videót itt megnézheti.
Nem ment egyszerűen, de csak összehoztuk. A hvg.hu Facebook-oldalán élőben kapcsoltuk Rióból lapunk kiküldött tudósítóját. Skype-on beszéltünk vele, de a kapcsolat nem volt mindig tökéletes – ám ennek is megvolt az oka, és ez is az olimpia lebonyolításához kötődik.
Horn Andrea beszélt arról, milyen állapotok vannak az olimpiai parkban, mit tapasztalt a különböző létesítményekben, elmondta, mennyire tartanak sportolók, újságírók, látogatók a zikavírustól, mesélt árakról, szervezőkről, közbiztonságról.
Nézze meg a videót:
Idén is összegyűjtöttük azokat a könyveket, amelyekkel szívesen eltöltenénk a nyarat.
Mindenre gondoltak azok a csalók, akik a videónkban megszólaló áldozatokat átverték.
Az oroszok novemberben vettek célba egy munkácsi elektromos alállomást.
Távozásuk után a közgyűlés határozatképtelenné vált.
Egyre többen teszik fel ezt a kérdést.
Kapu Tibor első magyar űrhajósként léphetett a Nemzetközi Űrállomás fedélzetére.
Várnai László elnézést kért.