Märcz Tamás együttese vasárnap a nyolc közé jutásért rendezett mérkőzésen 12-9-re legyőzte a hollandokat.
A magyar csapat a második negyed második felében lépett el ellenfelétől, amikor 6-6-ról 9-6-ra módosította az állást. A legeredményesebb játékos Vámos Márton volt négy góllal. A válogatott kedden 17 órakor a címvédő és olimpiai bajnok szerb csapattal játszik.Negyeddöntőben a férfi vizilabda-válogatott
A magyar férfi vízilabda-válogatott bejutott a negyeddöntőbe a barcelonai Európa-bajnokságon: Märcz Tamás együttese vasárnap a nyolc közé jutásért rendezett mérkőzésen 12-9-re legyőzte a hollandokat.
Foci-vb 2026
A szeizmikus norvég gól, a legkergébb gólöröm és egy kiállítás, amire táncolni lehet
Trump-tánccal trollkodó belgák, megállíthatatlan Haaland, kicsiző Hajdú B. – így fordulunk rá a vb legizgalmasabb szakaszára
A végén jött a dráma, Spanyolország nyerte a foci-vb szuperrangadóját, Cristiano Ronaldo nem lesz világbajnok
A diktátorok kedvenc játéka: a focivébé irányítása
Kell egy sztori, hogy összeálljon az emberek fejében: Mizsei Jani csak egy van a városban
Magyar Péter Bohár Dánielnek: A családom pihenését és az utazásunkat magam fizettem
A Tisza-kormány vak miniszterét becsmérelte Ábrahám Róbert, Magyar Péter válaszolt
Karafiáth Orsolya: Nincs más levegő. Mindig egymás elől szívjuk el
Kirill pátriárka ismét megúszhatja az EU-s szankciókat
Ezúttal Bulgária kérésére úszhatja meg.
Az amerikaiak újra támadták Iránt, miután Teherán tüzet nyitott a Hormuzi-szorosban haladó hajókra
Rengeteg halottat követelt egy kocsmatűz Bangkokban
Felnyomták az Unicum legendája miatt a Zwackot, még a GVH is vizsgálódott
„Amikor meghallottam a hangját, rögtön éreztem, hogy ebben több van” – a Bon-Bon énekesére emlékezünk
„A baj az, hogy nem nekünk, kispénzűeknek épült. Itt havi 1200 forint a szoba, a régi kabinoknál 6 hónap került 200 forintba”
Egykor akár százezer ember is kint volt a Római-parton.