3-1-re győzött a Juventus a Napoli elleni rangadón, Ronaldo gólt nem szerzett, de vastagon benne volt mindegyikben.

Meglepetéssel indult a torinói Juventus-Napoli rangadó az olasz bajnokság hetedik fordulójában, az első félidő 10. percében a vendégek szereztek vezetést: a Juve-védelem által eladott labdát használták ki a nápolyiak, Mertens talált be.

Negyed óra múlva jött a válasz: Cristiano Ronaldo balszélről beadott labdáját fejelte be Mandzukic.

A második félidőben folytatódott a hazaiak nyomása, ismét Ronaldótól indult az akció: egy laposan kapura lőtt labda a baloldali kapufáról pattant vissza az ötösre, ahol érkezett Mandzukic és az üres kapuba passzolta a labdát.

A 75. percben megint Ronaldo adott gólpasszt: egy szögletről beívelt labdát fejelt tovább, amire Bonucci érkezett és a hálóba passzolt.

Ronaldónak ezután is volt két lehetősége, egyszer a kapus Ospina vetődött ki elé, a másodiknál ugyan betalált a portugál, de már les miatt visszafújták az akciót, de maradt a 3-1 a végére.

A Juventus az olasz első osztályú bajnokság, a Serie A idei egyetlen százszázalékos csapataként vezeti a tabellát, 7 meccsből 21 pontot szerzett.