Nem ezt szoktuk meg az elmúlt 15 évben: a két klasszis kiesett a döntő előtt, Daniil Medvegyev lett a cincinatti 1000-es teniszverseny győztese.

Nem Djokovics vagy Federer nyert, pedig mindketten indultak az 1000-es ATP Masters versenyen, ám kikaptak, és mindketten orosz teniszezőktől: Federert Andrej Rubljev verte ki, Djokovicsot pedig Daniil Medvegyev. Utóbbi pedig a döntőben a belga David Goffint is megverte 7-6, 6-4 arányban, így megszerezte ötödik tornagyőzelmét. Goffin pedig tovább rontotta mérlegét, az eddigi 13 döntőjéből csak négyet tudott megnyerni.

Állítják, nem a Puskás Aréna miatt ment el az áram Zuglóban

Felszálltam egy villamosra, aztán szembejött egy sztori, ami évekre rabul ejtett

Házi macskának néztek egy vadmacskát Somogyban, hamar feltűnt, hogy nem olyan kezes

Puzsér: Öt év múlva újra itt leszek

Cristiano Ronaldo belőtte a 700. gólját, de Ukrajna jutott ki az Európa-bajnokságra