Ahogy várni lehetett, elmaradt az áttörés Trump és Putyin csúcstalálkozóján
Az orosz elnök, aki alig négy órát töltött az USA területén, már el is utazott Moszkvába.
A szám döntőjének másik magyar indulója, Jakabos Zsuzsanna szerezte meg a második helyet.
Mihályvári-Farkas Viktória arany-, Jakabos Zsuzsanna pedig ezüstérmet nyert 400 méter vegyesen a római úszó Európa-bajnokságon.
Mihályvári-Farkas a féltáv után, mellen vette át a vezetést, a futam elején az élről induló, majd a harmadik helyre visszacsúszó Jakabos pedig az utolsó szakaszon került a második helyre.
A 18 éves győztes 4:37:56 alatt úszta le a 400 méteres távot, Jakabos időeredménye 4:39:79, a harmadik brit Freya Colbert 4:40.06 alatt érkezett a célba.
A szám indulója volt Hosszú Katinka, a szám világcsúcstartója, aki Rióban olimpiai bajnoki címet is nyert 400 vegyesen, ám meglepetésre nem jutott be a döntőbe.
Mihályvári-Farkas a magyar küldöttség második aranyát nyerte az olasz fővárosban. A csütörtöki nyitónapon a 4x200 méteres férfi gyorsváltó diadalmaskodott.
Az orosz elnök, aki alig négy órát töltött az USA területén, már el is utazott Moszkvába.
Az együttműködés fontosságát hangsúlyozták, ám részleteket egyikük sem árult el. Trump viszont már Vlagyimirnek hívja a „nagyszerű politikusnak” nevezett orosz vezetőt.
A szakemberek érdeklődve figyelték, miként viselkedik az amerikai és orosz elnök a tárgyalásuk előtt.
A hidegfront északnyugat felől érkezik, de majd csak az éjjeli órákban.