Öngyilkos lehetett, saját garázsában találták meg a 25 éves NFL játékost

Rondale Moore halálának körülményeit továbbra is vizsgálják

  • HVG

25 éves korában meghalt az NFL-ben szereplő Minnesota Vikings elkapója, Rondale Moore. A sportolót az indianai otthonának garázsában találták meg szombaton, az Associated Pressnek a helyi rendőrség azt mondta, feltehetően lelőhette magát. A haláleset körülményeit továbbra is vizsgálják. Moore boncolására vasárnap kerül sor.

„Mélyen megrendített bennünket Rondale Moore halála. Miközben igyekszünk megérteni a történteket, felvettük a kapcsolatot Rondale családjával, hogy részvétünket fejezzük ki, és biztosítsuk őket a csapat teljes támogatásáról. Játékosainkkal, edzőinkkel és munkatársainkkal is egyeztettünk, és mindenkinek, akinek szüksége van rá, lelki és mentális támogatást biztosítunk. Gondolataink Rondale családjával és barátaival vannak ebben a rendkívül nehéz időszakban” – írja a Minnesota Vikings közleménye.

Moore-t a 2021-es draft második körében választotta ki az Arizona Cardinals. Az elmúlt két szezonban sérülések miatt nem léphetett pályára: 2024-ben a jobb térde ficamodott ki, majd tavaly az első felkészülési mérkőzésen a bal térdével akadtak problémái. Moore a három Cardinalsos szezonjában 23 mérkőzésen volt kezdő, 135 elkapásból 1201 yardot és három touchdownt szerzett, emellett 52 futásból 249 yardot és egy touchdownt jegyzett.

(Nyitóképünkön Rondale Moore. Fotó: X / Purdue On BTN)

Hozzászólások