A rendőrök azért látogattak el a szállodába, mert annak vezetése segítségüket kérte, mondván, egy vendégük furcsán viselkedik. A járőrök fogadtatása sem volt megszokott: ahogy kiszálltak kocsijukból, egy szekerce és egy öles kés repült ki az egyik ablakon a motelből. Egyik sem talált el senkit.
Miután a rendőrök felrohantak a férfi szobájába, a "középkori harcos" visszavonult belső várába, a "trónterembe", avagy fürdőszobába kétkezes karddal felfegyverkezve. Az ostrom sikeres volt, a védő meg eszméletlen a végére. Kórházba vitték, és eljárás indul ellene hatósági személy elleni támadásért.
Bárddal, lovagkarddal támadt a rendőrökre
Középkori fegyverekből kapott ízelítőt a rendőrség Floridában egy motel vendégétől: a férfi harci szekercével és hatalmas, kétkezes lovagi karddal támadt rájuk.

„A termékeinket időnként emberek megölésére is használják” – a semmiből lett a világ egyik legértékesebb cége a Palantir, és hamarosan Magyarországra is megérkezhet
Így gondozd a Trumpodat – Európa megtalálta a kezelési útmutatót az amerikai elnökhöz?
Bekapcsolva maradt a mikrofon, amikor Giorgia Meloni arról beszélt: legszívesebben sose nyilatkozna az olasz sajtónak
Egy amerikai tisztviselő szerint Magyarországon találkozhat Vlagyimir Putyin és Volodimir Zelenszkij
Magyar Péter: Legyen Budapesten a Putyin–Zelenszkij-találkozó
2167 milliárd forintot már külföldi bankszámlán tartanak a magyarok
Ez a magyar bankbetétek hetede-nyolcada.
Vérzéses lázat terjesztő kullancsokat találtak Magyarországon, épp most telepedhetnek meg
Le Monde: Magyarország Európa beteg gazdasága
Orbán Ráhel eladta a bababoltos cégét Tiborcz Istvánnak
Az ügyvezető a miniszterelnök lánya maradt.