A szöuli elnöki hivatal egyik illetékese közölte, hogy Phenjan előre értesítette az Egyesült Államokat. A névtelenül nyilatkozó tisztviselő azt nem tudta megmondani, hogy Washington továbbította-e az információt térségbeli szövetségeseinek, vagy hogy Phenjan bármely más országgal is kapcsolatba lépett-e.
A Yonhap dél-koreai hírügynökség viszont meg nem nevezett kínai diplomáciai forrásokra hivatkozva jelentette, hogy Phenjan Pekinget is előre értesítette az előkészületekről. Részletek nem ismeretesek, és az sem derült ki a jelentésből, hogy Peking milyen csatornákon keresztül kapott értesítést.
New York és Peking tudott a koreai robbantásról
Szöuli források szerint Phenjan előre értesítette Washingtont és Pekinget a hétfőn végrehajtott föld alatti atomrobbantásról.
Jorge Jesus lett a portugálok szövetségi kapitánya
Egy igazi edzőlegenda lett a válogatott vezetője.
Haaland az angolok elleni meccsről: Vicces lesz
Igyekezett a továbbjutási esély minden terhét áttolni.
Kinek jár a segítség, ha megfelelő adatok sincsenek a szegénységről? – súlyos hiányosságokat tárt fel az iskolakezdési támogatás bevezetése
Feliratsávban újra közöl híreket az M1
Kevesebb ittas vezető, háromból kétszer a városban és szinte mindig a sofőr a hibás – górcső alá vettük a hazai közúti baleseteket
Merino most a belgákat küldte haza a vb-ről, Spanyolország az elődöntős
Szinte korlátlan hatalom összpontosul az új szuperhatóság kezében, hogy visszaszerezze 20 év elsíbolt 30 ezer milliárdját
Mennyit keresnek a huszonévesek valójában? És az ötvenesek?
Tízezer ember tiltását oldották fel a kormány hivatalos Facebook-oldalán
Hosszú volt az Orbán-kormány által letiltott felhasználók listája.