Oleg Szinyuta a nyugat-ukrajnai nagyváros iskolaigazgatói előtt arról beszélt, hogy a polgármesteri hivatal húsvét előtt nagytakarítást szervez, amelybe a tanintézetek diákjait is be szeretné vonni. Szerinte ugyanis a gyerekeket meg kell tanítani dolgozni. Úgy vélte, a tanulók munkára fogása érdekében nem árt, ha a pedagógusok szükség esetén némi fizikai erőt is alkalmaznak – adták hírül ukrán internetes hírportálok. Még senki nem halt bele abba, hogy elfenekelték – emlékeztette az iskolák vezetőit a lembergi polgármester-helyettes.
Kicsit meg lehet verni a diákokat egy ukrán hivatalnok szerint
Nevelési célzatú enyhe testi fenyítés alkalmazására szólította fel Lemberg (Lviv) iskoláinak pedagógusait a város helyettes polgármestere egy szerdai szakmai tanácskozáson.
Balin, egy jógaoktató-képzésen kerestem a belső békét, de nem csak spiritualitást találtam
Nem csak az agyvizünk forr fel, szaunává vált a Balaton és a Velencei-tó is
A konyha királyától a csokis Mesesajtig, lehetetlen ízesítőktől a mágikus gombákig: könyvajánló kánikulára
Új elnök a Momentum élén
A Tisza demokratikus ellenzéke lesznek – mondta a parlamenten kívüli párt új vezetője.