A rendőrök előzőleg felszólították a vörös ingeseket, hogy bontsák el védművüket. Ők nem engedelmeskedtek, sőt leöntötték benzinnel a főleg autógumikból álló halmokot - jelentette egy fotóriporter a helyszínről. Később a tüntetők visszavonultak táborukba.
Csütörtök este kézigránátok robbantak az üzleti negyedben, három ember meghalt, több tucatnyian megsebesültek. A rendőrség szerint a vörös ingesek dobták el a gránátokat. Az egészségügyi minisztérium tájékoztatása szerint a sebesültek száma 75, közöttük állítólag külföldiek is vannak.
Megrohamozták a rendőrök a bangkoki tüntetők barikádjait
Több száz thaiföldi rendőr megrohamozta péntek reggel Bangkok üzleti negyedében a kormányellenes tüntetők barikádját, majd anélkül, hogy összecsapás alakult volna ki közöttük, visszavonult.
Kell egy sztori, hogy összeálljon az emberek fejében: Mizsei Jani csak egy van a városban
Magyar Péter Bohár Dánielnek: A családom pihenését és az utazásunkat magam fizettem
A Tisza-kormány vak miniszterét becsmérelte Ábrahám Róbert, Magyar Péter válaszolt
Karafiáth Orsolya: Nincs más levegő. Mindig egymás elől szívjuk el
Kirill pátriárka ismét megúszhatja az EU-s szankciókat
Ezúttal Bulgária kérésére úszhatja meg.
Az amerikaiak újra támadták Iránt, miután Teherán tüzet nyitott a Hormuzi-szorosban haladó hajókra
Rengeteg halottat követelt egy kocsmatűz Bangkokban
Felnyomták az Unicum legendája miatt a Zwackot, még a GVH is vizsgálódott
„Amikor meghallottam a hangját, rögtön éreztem, hogy ebben több van” – a Bon-Bon énekesére emlékezünk
„A baj az, hogy nem nekünk, kispénzűeknek épült. Itt havi 1200 forint a szoba, a régi kabinoknál 6 hónap került 200 forintba”
Egykor akár százezer ember is kint volt a Római-parton.