A rendőrség nem lépett fel a parádé résztvevőivel szemben. A melegaktivisták egyik szóvivője szerint a zaklatás és verés elmaradása a jó szervezésnek köszönhető, és nem annak, hogy megváltozott a hatóságok véleménye a melegekről. Az illetékes hatóságok ugyanis ezúttal sem adtak engedélyt a melegek felvonulására Moszkvában.
Két melegfelvonulást tartottak Moszkvában
Két melegfelvonulást rendeztek szombaton az orosz fővárosban, először azóta, hogy 2006-ban az első kísérlet történt ilyen megmozdulás megtartására.
Jorge Jesus lett a portugálok szövetségi kapitánya
Egy igazi edzőlegenda lett a válogatott vezetője.
Haaland az angolok elleni meccsről: Vicces lesz
Igyekezett a továbbjutási esély minden terhét áttolni.
Gerendai Károly: Nem vagyok rajongó típus, de Magyar Péter elképesztő munkával felszántotta az országot – most viszont nem értem, miért folytatódik a kampányüzemmód
Merino most a belgákat küldte haza a vb-ről, Spanyolország az elődöntős
Szinte korlátlan hatalom összpontosul az új szuperhatóság kezében, hogy visszaszerezze 20 év elsíbolt 30 ezer milliárdját
Óriási segítségnek tartja a kormányzat a civilek klímatörvény-tervezetét
Lefagyva figyelik a szakértők, mikor fog megint mellényúlni a súlyos káderhiányban szenvedő Magyar-kormány
Singer Magdolna gyásztanácsadó: El kell fogadni, hogy nincs olyan, hogy megvigasztalni
Tízezer ember tiltását oldották fel a kormány hivatalos Facebook-oldalán
Hosszú volt az Orbán-kormány által letiltott felhasználók listája.