Rögtönzött vagy mindenkit félrevezetett az Iránra mért csapás ügyében Donald Trump?
Két héten belüli döntést ígért, de két nap után lecsapott három iráni nukleáris létesítményre Donald Trump azzal a bombával, amellyel csak az USA rendelkezik.
A párizsi közgyűlés hétfőn jóváhagyta azt a szocialista főpolgármester, a jobbközép kormánypárt és Jacques Chirac volt konzervatív államfő, korábbi főpolgármester közti megállapodást, amely alapján a fővárosi önkormányzat 2,2 millió eurós kártérítésért cserébe nem perli tovább az exelnököt, amiért az ő hivatali idejében fiktív állásokat hoztak létre a városházán.
A 77 éves volt államfőnek 2010 végén sikkasztás és hivatali visszaélés vádjával kellene bíróság elé állnia, amiért a kilencvenes években a párizsi városházán a jobbközép kormánypárt 21 fiktív állást hozott létre barátok és politikai szövetségesek számára, Chirac irányítása alatt. A Chirac által felajánlott 550 ezer eurón felül az általa alapított, jelenleg kormányzó Népi Mozgalom Uniója (UMP) párt is fizet az önkormányzatnak 1,65 millió eurót.
Két héten belüli döntést ígért, de két nap után lecsapott három iráni nukleáris létesítményre Donald Trump azzal a bombával, amellyel csak az USA rendelkezik.
A szállítás egyelőre zavartalan a szoroson keresztül, de a kereskedők továbbra is beárazzák a háborús kockázatokat.
Az oldal a MÁV térképes adatbázisának adatait jeleníti meg.
Értetlenül állnak „a várható intézkedések súlya előtt”.
Tasó Lászlót leszavazta a választókerületi tanács.
A közgazdász-akadémikus szerint a fő hatalmi centrumokat világszerte fokozatosan eluralja az illiberalizmus.