Az Egyesült Államokban, Nagy-Britanniában, Olaszországban és Franciaországban végzett közvélemény-kutatás arra világított rá, hogy a nemzetközi erők beavatkozás nem folytatódhat a végtelenségig, ha a koalícióban részt vevő országok kormányai szeretnék a közvéleményük támogatását megőrizni.
Míg a britek nagyon megosztottak a hadműveletet illetően, az olaszok jelentős többsége nem támogatja azt. Az amerikaiak 55 százaléka viszont a beavatkozás mellett foglalt állást. Egyedül a franciák helyeslik egyértelműen (63 százalék) a hadseregük fellépését az észak-afrikai országban, de egy márciusi felméréshez képest valamelyest romlott az arány: akkor még 66 százalék támogatta a katonai beavatkozást.
A franciák továbbra is támogatják a líbiai beavatkozást
A franciák 63 százaléka továbbra is támogatja a nemzetközi erők katonai beavatkozását Líbiában - ez derül az Ipsos és a Logica Business Consulting közös felmérésből, amelyet kedden ismertetett a Le Monde című napilap.
Elrendelték Őrsi Gergely, Láng Zsolt, Molnár Zsolt és még öt ember letartóztatását a parkfenntartási kenőpénzbotrányban
Őrsi Gergely ügyvédje: Nincs olyan bizonyíték, amely a megalapozott gyanút alátámasztaná
Beköltözött Rogán-Szendrei Cecília és Sarka Kata cégei mellé a titokzatos partnerük
Rendőrök lepték el a Kelenföldi pályaudvar környékét, egy hét alatt 29 embert fogtak el
Már a Fidesz-Mi Hazánk közös listáról kérdez az Orbán-kormánynak fontos témákat mérő közvélemény-kutató
Závecz: Hárommillióval többen támogatják a Tiszát, mint a Fideszt
Kilenc évnyi nyomozás kellett a pandúrból lett osztrák kém elítéléséhez, társai viszont hét határon túl járnak
Úgy tűnik, Deák Dániel kicsekkolt a Megafonból és Schmidt Mária intézetéből
Közösségi profiljában kormányfüggetlen politológusnak nevezi magát.