Fordulat az izraeli–iráni háborúban: Moszkva kétszeresen is elszámította magát
Oroszország sorra veszíti el szövetségeseit: Szíriából egyre inkább kiszorulnak, s az Irán elleni izraeli–amerikai fellépés is kényelmetlen helyzetbe hozza Moszkvát.
A németországi Alsó-Szászországban az A1-es autópályán többen megsérültek, amikor 25 autó ment egymásnak egy tömegkarambolban. Videó.
Több sérültje van annak a tömegkarambolnak, mely péntek délután történt az Alsó-Szászországi A1-es autópályán Cloppenburg közelében - írja a Focus Online. Az autópályán 25 autó, teherautó rohant egymásnak. Az első jelentések még 50 autóról és egy halálos áldozatról szóltak. Egyelőre még nem lehet tudni, mi okozta a balesetet.
Először a cloppenburgi lehajtótól 1000 méterre ment egymásnak több autó, majd Osnabrück irányában egyre több autó "csatlakozott". Többen bentragadtak autójukban.
Oroszország sorra veszíti el szövetségeseit: Szíriából egyre inkább kiszorulnak, s az Irán elleni izraeli–amerikai fellépés is kényelmetlen helyzetbe hozza Moszkvát.
Bár a támadás meglepte a világot, voltak jól látható előjelei annak, hogy mire készül az Egyesült Államok.
Lopást kizáró rendszert nem lehet alkotni, de mi a helyzet a hazudozással? Vélemény.
Az elnökkel egyszer az irodájában, egyszer pedig Lengyelországban próbáltak végezni.
Új idegenrendészeti eljárás indul.
Orbán korábban azt mondta, ez tüdőn lőné a gazdaságot.
Fizikai és mentális megterhelésre figyelmeztetnek.
Július elején újabb hullámra lehet számítani.