Iszapbirkózás lett Trump vámháborújából
Nem világos, hogy a leginkább szablyacsörgetésnek tekinthető kereskedelmi háború átmegy egy langymeleg állapotba, vagy augusztus elsején totális káosz lesz a vége.
Ezrek gyűltek össze Pozsonyban azon a tüntetésen, amit a Gorilla-botrány miatt hirdettek meg - olvasható a bumm.sk oldalán.
Az elnöki palotát banánnal dobálták, a gyümölcsből és a tojászáporból a parlamentnek is jutott - írja a bumm.sk. A demonstrációt civilek szervezték, de a lap szerint több politikus is részt vett a tüntetésen.
A tütnetésre többen gorillajelmezben érkeztek, a demonstrálók pedig azt skandálták, jöjjön ki az államfő és beszéljen velük, de ez utóbbi nem történt meg. Tíz pontos követeléslistát is megfogalmaztak a civilek: többek között azt szeretnék, ha az idő előtti választásokat március helyett szeptemberben tartanák, minden érintett tanúvallomást tenne az ügyben, valamint a Gorillában szereplő személyek lemondanának tisztségeikről.
Nem világos, hogy a leginkább szablyacsörgetésnek tekinthető kereskedelmi háború átmegy egy langymeleg állapotba, vagy augusztus elsején totális káosz lesz a vége.
Már a Szijjártó-libling akkugyáraknak sem jut az egyedi állami támogatásokból. Az Állami Számvevőszék súlyos kritikákat fogalmazott meg e rendszerrel szemben, mert nem szolgálja a gazdaság érdekeit.
Az ellenzéki politikus szerint ha a Tiszának kétharmada lenne, akkor Rogánt, Schadlt, Völnert, a Matolcsy-kör tagjait, és mindenkit, aki a magyaroktól lopott, bilincsben vinnék el.
Egészen hihetetlennek tűnő hírek, melyekről kiderült, hogy igazak. Hihető átverések. Mindkét fajtából jutott bőven az elmúlt hetekben a közösségi oldalakra.