ENSZ-helikopter zuhant le Kongóban, nyoma sincs a személyzetnek

Lezuhant az ENSZ-békefenntartók egyik helikoptere Kongóban, Bukavu térségében, négyfős orosz személyzetének sorsa egyelőre ismeretlen.

  • MTI MTI
ENSZ-helikopter zuhant le Kongóban, nyoma sincs a személyzetnek

A Mi-24 típusú jármű egy szóvivő közlése szerint küldetésről volt visszatérőben, balesetét minden bizonnyal a rossz időjárás okozta. A tragédia még szombaton történt, a roncsokat másnap találták meg, de a mentőcsapatok még azt követően sem tudták megközelíteni és átkutatni őket. 

A gépen csak a személyzet, négy orosz katona tartózkodott.

Szomoru Miklós: Mi sem vagyunk tökéletesek, ne akarjunk tökéletes kertet!

Szomoru Miklós: Mi sem vagyunk tökéletesek, ne akarjunk tökéletes kertet!

Fél évig 5-6 ember volt kíváncsi a kertészeti tanácsaira, ma már közel kétszázezres követő tábora van Szomoru Miklós „Egy kertész kertje Pilisszentkereszten” blogjának. A kertészmérnök szerint, aki brit mintára magánkert-látogatásokat is szervez, nem kell heti 8 óránál többet dolgozni azért, hogy bárkinek virágzó oázássá váljon a kertje. Erre a legjobb példa virágpompában úszó birodalma.