Meddig megy el egy anya, hogy megmentse a lányát? És ha az nem érdemli meg?
Julianne Moore és az Eufóriából vagy A Fehér Lótuszból ismert Sydney Sweeney nem egy érzékeny drámában, hanem egy véres thrillerben járják körül a kérdést. Kritika.
Omár molla, az afganisztáni tálibok vezetője szerint "komoly következményei" lesznek, ha az afgán kormány megállapodást köt az Egyesült Államokkal az amerikai katonai jelenlét fenntartásáról 2014 vége után is.
A kétoldalú biztonsági szerződésről hónapok óta tárgyalnak a felek. John Kerry amerikai külügyminiszter látogatása után egy neve elhallgatását kérő amerikai tisztségviselő azt mondta pénteken, hogy "a vitás ügyek többsége esetében csökkent a nézetkülönbség", de megállapodás nem született.
"A betolakodóknak és szövetségeseiknek meg kell érteniük, hogy a stratégiai megállapodásnak súlyos következményei lesznek rájuk nézve" - hangoztatta a molla egy vasárnapi internetes közleményben és azt üzente az Egyesült Államoknak, hogy "soha nem fogadják el" amerikai bázisok fenntartását afgán földön, és hogy "a fegyveres dzsihádot még nagyobb erővel folytatják ellenük".
A tálib vezető a közleményben elutasította a jövő áprilisra kitűzött afganisztáni elnökválasztást is, és felszólította a lakosságot, hogy ne vegyen részt benne.
Julianne Moore és az Eufóriából vagy A Fehér Lótuszból ismert Sydney Sweeney nem egy érzékeny drámában, hanem egy véres thrillerben járják körül a kérdést. Kritika.
Nem kell már tartós tejet venni, jön a világháború, kivéve Magyarországon – üzeni Orbán. Megnéztük, mi igaz az állításaiból.
Kellemes zenei aláfestés jellemzi, egy mosolygó pap is felbukkan benne.