Az izraeli-iráni háború lezárását jelentette be Donald Trump
A bejelentés hírére beszakadt az olaj ára.
Beiktatása napján, szombaton lett nagyapa Petro Porosenko – közölte az ukrán média. A híradások szerint Porosenko a beiktatása utáni fogadáson jelentette be, hogy unokája született.
"Ma egy ukránnal több lett. Boldog vagyok, hogy nagyapa lettem" – idézte Porosenkót az UNIAN hírügynökség.
Porosenko legidősebb fiának, Olekszijnak született gyermeke. Állítólag fiúunokával gyarapodott a Porosenko család. Olekszij a vinnjicai megyei önkormányzat képviselője.
A 48 éves dúsgazdag üzletember, Petro Porosenko az első fordulóban nyerte meg az ukrajnai elnökválasztást. és szombaton tette le a hivatali esküt a parlament ünnepélyes ülésén. Az elnöki beiktatásra több mint ötven külföldi delegáció érkezett, Magyarországot Orbán Viktor miniszterelnök képviselte.
A bejelentés hírére beszakadt az olaj ára.
Bár Donald Trump amerikai elnök hétfő este bejelentette, hogy megszületett Izrael és Irán között a tűzszüneti megállapodás, az érdekelt felek egyike sem erősítette meg hivatalosan is a fegyvernyugvási alku tényét.
Bár a támadás meglepte a világot, voltak jól látható előjelei annak, hogy mire készül az Egyesült Államok.
Korábban Lázár János azzal vádolta meg őket, hogy túlterheléses támadást indítottak az EMMA rendszere ellen.
Lázár János tiszás hőbörgésről és hobbivasutas dünnyögésről írt a Facebookon.
Az elnökkel egyszer az irodájában, egyszer pedig Lengyelországban próbáltak végezni.
Karácsony Gergely ismét felhívta a figyelmet arra: önkormányzati rendezvényről van szó.