Lehetett-e újabb pilóta-öngyilkosság az Air India júniusi tragédiája?
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
Guatemalában kitört szombaton a Fuego (Tűz) vulkán, s a hamueső miatt le kellett zárni az ötven kilométerre fekvő főváros légikikötőjét - jelentették a hírügynökségek.
A helyi katasztrófavédelmi hatóság szóvivője szerint riasztották az érintett térségben élő lakosokat, de a kitelepítést eddig nem rendelték el. Figyelmeztették az embereket, hogy maradjanak fedett helyen, viseljenek maszkot, takarják le a víztartályokat, és mérjék fel a menekülési útvonalakat. A tűzoltóságot és a mentőket készültségbe helyezték.
A Guatemalavárostól 50 kilométerre nyugatra fekvő, 3763 méter magas kolosszus nagyfokú aktivitást mutat, óránként 4-6 kitörést produkál. A hamufelhő 5500 méter magasra emelkedett.
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
Az influenszernek bíróság elé kellett állnia, de hozzászólása még a bírót is megnevettette.