Ülőhelyvita miatt hetven utast szállítottak le az indiai IndiGo diszkont légitársaság egyik járatáról - írta a The Indian Express. A Haidarábádból Rájpúrba tartó gépen a beszállás után a hetven tagú csoportból többen elkezdték cserélgetni az ülőhelyeket. Emiatt a csoport 2-3 tagja és a légiutas-kísérők között veszekedés tört ki.
A személyzet hiába kért segítséget a földi kiszolgálóktól, a helyzet odáig fajult, hogy a csoport mind a hetven tagját kiszállították a gépből. Az utasok panaszt tettek a légitársaságra arra hivatkozva, hogy zaklatták őket a légiutas-kísérők, feladott poggyászaik pedig a gépen maradtak, amely a leszállítás után elindult úti célja felé.
A légitársaság közleményben ismerte el az esetet, hozzátéve, hogy több utas sem tett eleget a személyzet azon kérésének, hogy üljenek le, mert addig a gép ajtajait nem fogják becsukni. Erre válaszul az egyik utas hozzávágta a csomagját a légiutas-kísérőhöz a légitársaság szerint.
Ülőhelyvita miatt 70 utast szállítottak le egy indiai járatáról
Balásy Gyula cége még behúzta az idei augusztus 20-át, az előleget is megkapta, most az utolsó pillanatban keresnek új vállalkozót a tűzijátékhoz
Magyar Péter Bohár Dánielnek: A családom pihenését és az utazásunkat magam fizettem
A Tisza-kormány vak miniszterét becsmérelte Ábrahám Róbert, Magyar Péter válaszolt
Vasárnap újabb támadást indított az USA Irán ellen
Antonio Guterres ENSZ-főtitkár szerint az újabb eszkalációnak katasztrofális következményei lennének.
Rengeteg halottat követelt egy kocsmatűz Bangkokban
„Régen is meleg volt, mégis túléltük” – miért kell újratanulnunk a nyár, a hőség és a napozás szabályait?
Újabb adat érkezett: tízezerrel többen halhattak meg Európában a júniusi hőhullám miatt
Felnyomták az Unicum legendája miatt a Zwackot, még a GVH is vizsgálódott
„A baj az, hogy nem nekünk, kispénzűeknek épült. Itt havi 1200 forint a szoba, a régi kabinoknál 6 hónap került 200 forintba”
„Amikor meghallottam a hangját, rögtön éreztem, hogy ebben több van” – a Bon-Bon énekesére emlékezünk
Krumplival vagy kenyérrel? Napon vagy árnyékban? Minden, amit kovászos uborkáról tudni érdemes – és amit rosszul tudunk
Záporok és zivatarok is lehetnek a héten, délutánonként 34 fokig melegedhet az idő
Úgy tűnik, egyelőre nem tér vissza a rekordhőség.
Milliókat érint a gyógyíthatatlan autoimmun kór, egy úttörő terápia először ért el remissziót a betegeknél
Csizmadia Ervin: A meglepett ország – Fidesz bukása és a társadalmi sokk
Egy poros parkolóban jártunk, ahol lehúzott ablakkal hagyják a sok százmillió forintos hiperautókat is
Villamossínekre hajtott egy autó a Hungária körúton
Lángokban áll a Párizshoz közeli Fontainebleau-i erdő - fotók
És akkor Magyar Péter ránéz az üres államkassza alján maradt porcicákra
Vitézy: a sztrádakoncessziós cég legfeljebb fele annyit költött a hálózatra, mint amennyi pénzt kapott
A miniszter jelezte: amíg nem zárul le a brüsszeli vizsgálat, nem lépnek.