Ki fog derülni – mondta Wittner Mária 56-os halálraítélt a Corvin közben tartott megemlékezésen –, hogy hová húz az Európai Unió, a bolsevikokhoz vagy a forradalomhoz. Este a szélsőjobbos hordószónokok már nem az EU-val, hanem Izraellel voltak elfoglalva, no meg Gyurcsány akasztásával, a magyar életfát rágó férgekkel, hernyókkal és tetvekkel. Azért volt rendőrkordonokkal védett állami megemlékezés is. Nézze meg videónkat!
Október 23.: ünnep alulnézetben - videó
Gój motorosok, gárdisták, Wittner Mária a Corvin közben, rendőrsorfalak, hordószónokok, állami ünnepség – megemlékezések több hangnemben az 1956-os forradalomra.
Egy látszólagos ellentmondás teszi igazán élvezhetővé a focivébét
Foci-vb: Argentína – Ausztria (ÉLŐ)
Magyar Péter: A rendelkezésemre álló információk szerint a legfőbb ügyésznek hamarosan le kell mondania
Sulyok Tamás nem kommentálja az őt hivatalától megfosztó Alaptörvény-módosítást
Íme a parlamenti képviselők, akik a következő választáson már nem indulhatnának az Alaptörvény tervezett módosítása miatt
Összeszedtük, kiket érint a Tisza Ab-reformja: Polt Péteren kívül még hárman vannak, köztük Lomnici Zoltán
Magyar: A vagyonvisszaszerzési hivatalt egyetlen kérdés érdekli és vezetőinek 24 órás védelem jár
Itt az Alaptörvény-módosítás, mellyel Sulyok Tamást eltávolítaná a kormány
A kegyelmi ügy furcsa részlete: hogy került egy hivatalos irat villámgyorsan Orbán propagandalapjához?
Sztrájkra készülnek a független benzinkutak, mert a kormány nem akarja betartani Orbánék ígéretét
Június 26-án egynapos munkabeszüntetés jöhet.
Rakétacsapás érte Voronyezst, a célpont egy félvezetőgyár volt
A támadás az Ukrán Fegyveres Erők Vezérkari Főnöksége szerint sikeres volt.