Pataki Dániel kinevezése 2009. január elsejével lép hatályba. Mollnár Csaba közlekedési hírközlési és energiaügyi miniszter, szintén január elsejei hatállyal öt évre az NHH Tanácsának tagjává nevezte ki Spakievics Sándort, Ravasz Pétert és Rozgonyi Krisztinát. A héttagú tanács további három tagja változatlanul Bánhidi Ferenc, Debreczeni Sándor és Simon Géza.
Gyurcsány újabb öt évre kinevezte Pataki Dánielt
Gyurcsány Ferenc miniszterelnök újabb öt évre Pataki Dánielt nevezte ki a Nemzeti Hírközlési Hatóság (NHH) Tanácsának elnökévé - közölte az NHH.
Kell egy sztori, hogy összeálljon az emberek fejében: Mizsei Jani csak egy van a városban
Magyar Péter Bohár Dánielnek: A családom pihenését és az utazásunkat magam fizettem
A Tisza-kormány vak miniszterét becsmérelte Ábrahám Róbert, Magyar Péter válaszolt
Karafiáth Orsolya: Nincs más levegő. Mindig egymás elől szívjuk el
Kirill pátriárka ismét megúszhatja az EU-s szankciókat
Ezúttal Bulgária kérésére úszhatja meg.
Az amerikaiak újra támadták Iránt, miután Teherán tüzet nyitott a Hormuzi-szorosban haladó hajókra
Rengeteg halottat követelt egy kocsmatűz Bangkokban
Felnyomták az Unicum legendája miatt a Zwackot, még a GVH is vizsgálódott
„Amikor meghallottam a hangját, rögtön éreztem, hogy ebben több van” – a Bon-Bon énekesére emlékezünk
„A baj az, hogy nem nekünk, kispénzűeknek épült. Itt havi 1200 forint a szoba, a régi kabinoknál 6 hónap került 200 forintba”
Egykor akár százezer ember is kint volt a Római-parton.