A rendőrség első tájékoztatása szerint hétfőn egy biciklis gyermek Békés a belvárosában figyelmetlensége miatt áttért a baloldali sávba és összeütközött egy motorossal. A baleset következtében a gyermek könnyű, a motoros súlyos sérüléseket szenvedett.
A Békés Megyei Online hírportál azonban úgy tudja, hogy a helyszínre érkező rendőrök nem tudtak beszélni a sérült motorossal, mert időközben a férfit elszállították a mentők. A motoros azonban utóbb visszament a helyszínelő rendőrökhöz és elmondta nekik, hogy bántalmazták.
A Békés Megyei Rendőr-főkapitányság egyelőre csak annyit közölt: felmerült a gyanúja annak, hogy bántalmazás érte a motorost, ezért a rendőrség büntetőeljárás keretében vizsgálja az ügyet.
Megverték a gázoló motorost?
Elképzelhető, hogy nem balesetben, hanem bántalmazásban sérült meg egy motoros, aki hétfőn összeütközött egy kerékpározó gyermekkel Békésen.
Rejtélyes fekete Ferrari állt a korrupciós botrányban érintett Hungast-tulajdonos cég parkolóhelyén
Egy nagyjából 140 millió forintos sportkocsi parkolt múlt hétfőn és az azt megelőző napokban is a Hungast-csoport tulajdonosának, az OrganX Zrt.-nek a parkolóhelyén.