Orbán: Jó reggelt Magyarország, jó reggelt magyarok!
Orbán Viktor megtartotta 17. évértékelő beszédét, amiben megvédte a polgári értékeket és Szijjártó Pétert. Új kulcsfogalmat hozott be, a következő évek a keményen dolgozó magyarokról fognak szólni, akik helyett kapnak majd a polgári társadalomban. A miniszterelnök nem akar konszolidációt, továbbra is harcolni kell, a veszprémi választási vereségből pedig azt a következtetést vonta le, hogy nem szabad finnyáskodni, dolgozni kell, különben visszajönnek a szocik.
A 4iG-gigaszerződése csak a negyede annak az 5000 milliárdnak, aminek rejtett elköltésére Orbánék felhatalmazták magukat
A kegyelmi ügy furcsa részlete: hogy került egy hivatalos irat villámgyorsan Orbán propagandalapjához?
Rejtélyes bejelentésre készül Magyar Péter, és az is kiderülhet, mi a kormány terve Sulyok Tamással
Sándor-palota: Magyarék olyan jogalkotási visszaélésre készülnek, amilyenre Sulyok nem látott még példát
Az oroszok külföldi teherhajókat, az ukránok Moszkvát támadták az éjjel
Hatalmasat bukott Matolcsy Ádám bútorgyára 2025-ben
Kilencmilliárd forintra szerződött a a XIII. kerület a parkfenntartási botrány egyik cégével
Kezd elfogyni az ivóvíz Ráckeve környékén
A szolgáltató arra kérte a helyieket, ne locsolják az aszfaltot, ne töltsenek medencét és autót se mossanak.