Mellár Tamás: Bezárult a kör, csapdában a magyar gazdaság
Elég megnézni a 2025-ös év első negyedéves számait és láthatjuk, nincs semmi túlzás ebben az értékelésben.
Ha idős bácsik politizálnak, az a baj, ha meg csinos fiatal nők, akkor meg az? A Duma Aktuál csapata számba veszi az elmúlt hónapok cseréit a Fideszben, amikor nők váltottak férfiakat fontos pozíciókban.
A Duma Akutál legutóbb lefülelte minden idők legnyomorultabb szexbotrányát, de érdemes felidézni a vízilabda-Eb kicsit félrecsúszott vízipókja nyomán azt is, hogyan vált hazánk kabala-nagyhatalommá.
A Dumaszínház egyik legnépszerűbb műsorának friss epizódjai októbertől csak a hvg360-on láthatók.
Elég megnézni a 2025-ös év első negyedéves számait és láthatjuk, nincs semmi túlzás ebben az értékelésben.
A kormányfő Diogo Jotáról, Lázár Jánosról és a Tisza Pártról is beszélt egy videós interjúban, meg arról, hogy a felesége szólt neki: ne engedjen be egy migránst sem.
Az Amerika Párt megalapítását az elnöktől elhidegült topmilliárdos az X-en szavaztatta meg a követőivel.
David Zucker, a Naked Gun rendezője biztosan nem nézi meg a Liam Neesonnal készült negyedik részt, mert az szerinte ötlettelen másolat lesz csupán. A rendezőtrió egyharmadával Leslie Nielsen fingógépéről, a pilótás pedofilpoénokról, a Top Secret bukásáról és O.J. Simpsonról is beszélgettünk.