Mellár Tamás: Bezárult a kör, csapdában a magyar gazdaság
Elég megnézni a 2025-ös év első negyedéves számait és láthatjuk, nincs semmi túlzás ebben az értékelésben.
Az író születésének 110. évfordulóján rendezett konferencián elhangzott hat gondolatgazdag, egymásra rímelő, olykor a hangsúlyokat máshová helyező elemzést a szegedi folyóirat, a Tiszatáj dupla száma adta közre.
„Eljátszom a gondolattal: ha Örkény István élne, vajon hogyan reagálna a mai történésekre?” – zárta, s egyben terelte jövő idejűvé az Akadémián tartott előadását Nánay István ez év áprilisában.
Elég megnézni a 2025-ös év első negyedéves számait és láthatjuk, nincs semmi túlzás ebben az értékelésben.
Az Amerika Párt megalapítását az elnöktől elhidegült topmilliárdos az X-en szavaztatta meg a követőivel.
David Zucker, a Naked Gun rendezője biztosan nem nézi meg a Liam Neesonnal készült negyedik részt, mert az szerinte ötlettelen másolat lesz csupán. A rendezőtrió egyharmadával Leslie Nielsen fingógépéről, a pilótás pedofilpoénokról, a Top Secret bukásáról és O.J. Simpsonról is beszélgettünk.