„Úgy volt, hogy ma is megyek Munkácsra, de a történtek után: dehogyis megyek"
Ezek után bármi megtörténhet, nem tudom, mi van a nagy hóhér fejében – vélekedett egyik munkácsi forrásunk.
A panorámavetítésekkel, retrospektív válogatásokkal és workshopokkal is gazdagított programok mind ingyenesen látogathatók május 27-től június 1-ig.
Napjaink Noé bárkáján menekül a fekete macska, és noha öntörvényű állat, az életben maradáshoz meg kell tanulnia alkalmazkodni és együttműködni más fajokkal az Áradás című belga–francia–lett filmben.
Ladylandben a nők uralják az országot, a férfiak visszavonultan élnek, házimunkát végeznek. A részben Rokeya Hossain 1905-ös novellája alapján készült utópia, A szultána álma különböző technikákat ötvöz.
A francia animátorok több művel képviseltetik magukat.
Ezek után bármi megtörténhet, nem tudom, mi van a nagy hóhér fejében – vélekedett egyik munkácsi forrásunk.
Szerdán tűnt el egy kéthetes kisfiú Nagydorogon. A rendőrség már csak a gyerek holttestét találta meg.
A londoni nagykövetségen elsőbeosztotti státuszba került Németh Norbert – ez a pozíció elvileg a diplomáciai szakma egyik csúcsa.