Natív Twitter- és Google Talk app is lesz az új BlackBerryken

A január végén debütáló új RIM-rendszernek valóban ütősnek kell lennie ahhoz, hogy boldoguljanak a BlackBerry készülékek a szegényesnek egyáltalán nem nevezhető okostelefon-piacon.

  • hvg.hu hvg.hu
Natív Twitter- és Google Talk app is lesz az új BlackBerryken

Ma egy okostelefon akkor válik igazán sikeressé, ha kellően nagyszámú és persze a felhasználók érdeklődésére is számot tartó alkalmazás is van rá, és valószínűleg ez lesz, ez lehet az új BlackBerry 10-es modellek sikerének kulcsa is.

Ahogy közeledik a január 30-i debütálás, úgy szivárog ki egyre több információ az új operációs rendszerről, illetve a BlackBerry X10-ről és Z10-ről.

Ma egy újabb hír jelent meg arról, hogy natív Twitter- és Google Talk alkalmazás is fut majd a BlackBerry 10-en, s a hír valóságértékét alátámasztandó, a BerryReview oldalon már képernyőfotók is megjelentek ezekről.

Forrás: BerryView

Így tehát elég valószínűnek tűnik, hogy a január végi hivatalos bemutatón már ezt a két alkalmazást is megemlítik majd a felhasználó-csábító appok között.

Valter Attila: Olyan versenynap nincs, hogy nem fáj

Valter Attila: Olyan versenynap nincs, hogy nem fáj

„A bukásoktól, brutális sérülésektől való félelem folyamatosan bennem van” – meséli Valter Attila országútikerékpár-versenyző a Penge podcast legújabb adásában, ahol arról is beszélget Szilágyi Áronnal és Kenyeres Andrással, hogy milyen gondolatok futnak át az agyán egy esés után, mekkora nyomást jelentett számára a 2021-es berobbanása, és milyen hatással vannak rá a kommentek.