A megkérdezett vállalatok 60 százaléka arra számít, hogy bevétele 10 százalékkal növekszik az idén 2010-hez képest, 25 százalék még ennél is nagyobb, 25 százalékos növekedést vár. Egyúttal enyhültek azok a tavaly még erősen ható félelmek, hogy az autóipari beszállítók közül egyre többen mennek majd csődbe. Mindent egybevetve az A.T.Kearney globális autóipari barométere azt jelzi, hogy az ágazat túljutott a válságon, és igencsak optimistán ítéli meg a kilátásokat. A felmérés során 220 globális beszállító cég vezetőit kérdezték meg.
Jó évet várnak az autóipari beszállítók
Jó évet várnak a globális autóipari beszállítók, miután 2010 is a vártnál jobban alakult - derül ki az A.T.Kearney tanácsadó szerdán ismertetett felméréséből.

Megjelent a végleges rendelet a nyugdíjasok élelmiszerutalványáról
A második kézbesítés körül azonban van némi ellentmondás.
A gombák összeesküvéséből ezúttal nem világvége lesz, és még a zombik sem támadnak
Felborult egy turistahajó a Duna-deltában
Ismerős cég gyártotta a Voks 2025 szavazólapjait több mint 350 millió forintért
„A gazdaság normális állapota, hogy soha sincs egyensúlyban” – iráni-francia professzor elemzi Kornai János zseniális felismeréseit
Durva dolgok derültek ki egy svájci bankról, miután újranyitotta a holokausztáldozatok ügyét egy zsidó milliárdos
Rottyon van a magyar társadalom, hova meneküljünk a politikai gyűlöletkeltés elől?
Majka vasárnapi bejegyzése lett az elmúlt évek legnépszerűbb magyar Facebook-posztja
Szabad Európa: Távozott a V-Híd vezérigazgatója, vannak, akik e mögött Lázár Jánost sejtik
Hivatalosan közös megegyezéssel távozik Sárváry István, aki 2016-ban állt a cég élére.