Érettségiző diákokkal borult fel egy lovaskocsi Baján - több sérült

Egy diák súlyosan, három könnyebben megsérült, amikor egy érettségiző fiatalokkal teli lovas kocsiról a megvadult lovak miatt többen leestek szerdán Baján - közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.

  • MTI MTI
Érettségiző diákokkal borult fel egy lovaskocsi Baján - több sérült

Nyíkos Tamás főhadnagy elmondta: két ló húzta a 17 szerenádozó diákot és egy tanárukat szállító kocsit, amikor egy motorkerékpártól az állatok megvadultak, a járdára húzták a járművet, amely egy oszlopnak ütközött.

Több diák leesett a kocsiról, közülük négyet kórházba szállítottak a mentők - tette hozzá. A szóvivő tájékoztatása szerint, az elsődleges vizsgálat megállapította, hogy a kocsin lévő padok nem voltak megfelelően rögzítve.

Valter Attila: Olyan versenynap nincs, hogy nem fáj

Valter Attila: Olyan versenynap nincs, hogy nem fáj

„A bukásoktól, brutális sérülésektől való félelem folyamatosan bennem van” – meséli Valter Attila országútikerékpár-versenyző a Penge podcast legújabb adásában, ahol arról is beszélget Szilágyi Áronnal és Kenyeres Andrással, hogy milyen gondolatok futnak át az agyán egy esés után, mekkora nyomást jelentett számára a 2021-es berobbanása, és milyen hatással vannak rá a kommentek.