Előzménye, hogy az előző három hétvégén sok súlyos kimenetelű közúti baleset történt hazánk útjain – számolt be a sonline.hu. Ennek nyomán az országos főkapitány rendelt el totális ellenőrzést.
Somogyban az összes – nyolc darab – sebességmérő készüléket hadra fogták a rendőrök. Hasonló a helyzet Békés megyében is: huszadikáig lesz fokozott ellenőrzés, öt traffipax-egységgel. Ugyanígy lesz Fejér megyében is.
Sinkovics Ferenc nyugalmazott alezredes, a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság közlekedésrendészeti osztályának korábbi vezetője azt mondta: eredményt hozhat a rendőri szigor, de ettől még nem kerek a dolog. Csak a célzott, tudatosan kidolgozott megelőző munkával érhető el siker a közlekedésben.
Bevetik az összes traffipaxot
Teljes ellenőrzés lesz a legtöbb megyében: a tíz napon át tartó akcióban az összes traffipaxot bevetik a rendőrök és mindenkit megszondáztatnak.

„Már a levelibékára is leszavaznának az emberek, ha az kellene a Fidesz leváltásához” – ilyen volt Magyar Péter országjárásának első napja
Rekordméretűre duzzasztaná Brüsszel az uniós költségvetést, de jogállamiság nélkül nem adna EU-pénzt – bemutatták a hétéves tervet
Példátlan döntésre készülhet Trump: elmozdítaná a Fed elnökét
Zelenszkij személyes felügyelete alatt vizsgálják ki az ukránok Sebestyén József halálának körülményeit
Önazonossági törvény: megvan az első település, amely rendeletet hozott
Videón a hatalmas tűz, lángba borult a Tomorrowland fesztivál nagyszínpada
Karácsony Gergely: Nemsokára Anonymus Antal is jelentkezik majd egy összevágott hangfelvétellel
Végleg hazarendelték a budapesti lengyel nagykövetet
Pottyondy Edina: Hszi Csin-ping börtönbe veti az oligarcháit, Putyin kihajítja őket egy ablakon, Magyarországon meg elkezdték fapadosra kényszeríteni őket
Papp Réka Kinga: Orbán mérhetetlenül gyáva
Exkluzív Reuters-jelentés: Putyint nem érdekli Trump, újabb részeket akar kihasítani Ukrajnából
Az orosz elnök úgy véli, hogy országa gazdasága és hadserege elég erős ahhoz, hogy bármilyen további nyugati intézkedésnek ellenálljon.