Mit hozhat Orbánnak a kiskorúak megrontásáról rappelő Dopeman?
Nemcsak Majka, Dopeman számai is gondot okozhatnak Orbán Viktornak.
Megérkezett az amerikai ikonautó hetedik generációjának friss példánya a Chevrolet Corvette Stingray. A Stingray titulus eddig csak két kocsinak járt, ebből az egyik a hatvanas évek legszebb Corvette-je volt.
Az már korábban is ismert volt, hogy Beyoncé fog előadni valamit a kocsival az amerikai futball-liga döntőjének szünetében. Most már azt is látni, hogy mivel. A 2014-es Corvette Stingray a legerősebb standard modellje lesz a Chevroletnek, 450 lóerővel (335 kW) és 610 Nm nyomatékkal, négy másodpercen belüli gyorsulással százra. A várakozás szerint a legtakarékosabb fogyasztású Corvette is ez lesz, javít a jelenlegi modell 10,7 literjén.
A teljesen megújított Corvette Stingray mindössze két alkatrészt vesz át a Corvette előző nemzedékéből. Az új kétajtós kupét 6.2 literes LT1 V8-as közvetlen benzinbefecskendezésű motorral szerelik és az erejét vagy hétfokozatú manuális váltó, vagy egy hatfokozatú automata viszi tovább a kerekek felé.
A kocsi méretei szerint 4495 milliméter hosszú, a tengelytávja 2710 milliméter. A karosszériában nagy részben használtak szénszálas anyagokat, így például karbon géptető és kivehető tetőpanel, padlólemez és új alumíniumváz biztosítanak könnyű szerkezetet, másrészt segítenek az 50/50 százalékos tengelyterhelés-arány megvalósításában. A világítást gázkisüléses fényszórókkal és fénydiódákkal (LED) oldották meg.
Az új Corvette Stingray a General Motors Bowling Green összeszerelő üzemében készül, amelyet 131 millió dollárért korszerűsítettek, például 52 milliót költöttek a karosszéria-üzemre, ahol, most először, házon belül gyártják az alumíniumvázat is. Az új modell 2013. harmadik negyedévétől kapható.
Nemcsak Majka, Dopeman számai is gondot okozhatnak Orbán Viktornak.
Az ország üzemeltetésére más is képes. Amit csak ők tudnak, abból pont elég volt. Európa visszavár.
Ha a tusványosi beszéd a NER szellemi iránytűje, Orbán most fordítva tartja.