Fotó: másodpercek alatt ég el 70 millió forint

Mekkora pech kell ahhoz, hogy a bérelt 200 ezer fontos autó porig égjen alattunk.

  • hvg.hu hvg.hu
Fotó: másodpercek alatt ég el 70 millió forint

Egy fiatal férfival megesett Londonban, hogy egy McLaren MP4-12C tűzgömbbé vált alatta váratlanul. A hírek szerint a sofőr ki tudott ugrani a kocsiból és megúszta az esetet, viszont mire a tűzoltók a helyszínre értek, a kocsinak csak a szenes váza maradt. A balesetről készült képek a kizárólagos információforrások az ügyben, azonban érdekes, hogy az MP4-12C-nek az eleje nem lángol, egyben az is látszik, hogy nem ütközés következtében gyulladt ki.

worldcarfans.com

A 200 ezer fontba kerülő autó, amikor kigyulladt, a fotókat készítő járókelő azt hitte, valami filmforgatásba keveredett – mondta el a The Sunnak. Az angol bulvárlapnak sikerült azt is megtudnia, hogy ráadásul bérelt kocsiról volt szó, ami még érdekessé teheti a felelősség kérdését. A wokingi székhelyű McLaren is válaszolt a tűzesettel kapcsolatban, mondván együttműködnek a biztosítótársasággal az eset kivizsgálásában.

worldcarfans.com
Valter Attila: Olyan versenynap nincs, hogy nem fáj

Valter Attila: Olyan versenynap nincs, hogy nem fáj

„A bukásoktól, brutális sérülésektől való félelem folyamatosan bennem van” – meséli Valter Attila országútikerékpár-versenyző a Penge podcast legújabb adásában, ahol arról is beszélget Szilágyi Áronnal és Kenyeres Andrással, hogy milyen gondolatok futnak át az agyán egy esés után, mekkora nyomást jelentett számára a 2021-es berobbanása, és milyen hatással vannak rá a kommentek.