„Ebbe a tükörbe nehéz belenézni” – unokájuk fotózta végig Marika és Sándor tízéves búcsúját
Szajki Bálint fotóriporter éveken át dokumentálta, ahogy nagymamája otthon ápolja súlyos beteg nagypapáját.
Túraautó-lázban ég a Citroen: a francia gyártó jövőre száll versenybe a világbajnokság (WTCC) mezőnyében, így nem csoda, hogy új versenygépüket a Frankfurti Autószalonon is büszkén állították ki.
Mint ismeretes, a versenyautó alapja C-Elysée, amelyben ugyanaz az 1,6 literes, tubós erőforrás dolgozik, amely a DS3-asban, a rali-vb (WRC) mezőnyében szerepel. A motor 380 lóerős teljesítményre képes, amelyet hatsebességes, szekvenciális váltóval juttatnak el az első kerekekhez.
Az autó a hivatalos színezetében Frankfurtban látható első ízben: ugyan a szerződtetett sztárpáros, a rali világában szerzett kilenc vb-cím után a WTCC-be átpártoló Sebastien Loeb, valamint a széria háromszoros világbajnoka, Yvan Muller mostanáig álcázott színezetben tesztelte a C-Elysée-t. Többek között augusztus végén, titokban, a Hungaroringen is.
Szajki Bálint fotóriporter éveken át dokumentálta, ahogy nagymamája otthon ápolja súlyos beteg nagypapáját.
A tanárok bérét meg kellene háromszorozni, de Mészáros Lőrinc vagyonát csak egyszet lehet elvenni.
Múktkor is megígérte, aztán változtak. Szavazzon, ön hisz-e a miniszternek.
Igyekeznek javítani a munkaerő-hatékonyságon.
Az ukránellenes felszólalásokban a Fidesz élen járt.
A veszteséges bababolt most a belvárosban próbál szerencsét.
A lap szerint a Fideszen belül is törésvonalakat okoz az egyre szélsőségesebb kormányzás.