Az AK-47 valószínűleg a legismertebb gépkarabély a világon, amiből közel 100 millió darabot gyártottak különféle változatokban. Használják puskaként, szúrófegyverként és számos más helyzetben, melyek közül rengeteg alternatív felhasználási mód létezik. Egyik közülük a bikakábel-helyettesítő, amikor az indítókábelek helyett két AK-47-tel kötik össze az akkumulátorokat. Hogy mindez hogy néz ki a valóságban, arra példa az alábbi videó, amiben elvileg egy ilyen művelet látható.
Videó: ha nincs kéznél bikakábel, megteszi két gépfegyver is
Íme egy remek példa arra, hogy leleményességgel szinte bármilyen probléma megoldható.

Valóban küszöbön a világháború? Megnéztük, mennyi alapja van Orbán Viktor riogatásának
Nem kell már tartós tejet venni, jön a világháború, kivéve Magyarországon – üzeni Orbán. Megnéztük, mi igaz az állításaiból.
Mesterséges Intelligencia által generált videót terjeszt a Harcosok Klubja arról, hogy ukrán katonák egy apát rángatnak el a családja mellől, majd halálra verik
Kellemes zenei aláfestés jellemzi, egy mosolygó pap is felbukkan benne.
Sulyok Tamás dorgálása után Bayer Zsolt ki is rúgatná az ELTE oktatóját
Surányi György: Fékek nélkül óriási lyukat üthet a költségvetésben a kormány lakáshitelprogramja
A Keresztapára utaló képet tett ki magáról Orbán – fotó
Letartóztattak egy budapesti rendőrt, aki a gyanú szerint két kolléganője ellen követett el szexuális erőszakot
Négy körözött embert fogtak el a rendőrök a Magyar Nagydíjon
Simon Márton a hatvanpusztai antilopokról: „Ott galoppozik 15 ellopott év, a Cili meg a Kata milliárdjai, a Tóniék milliós fogpiszkálói, ott kocog a nemzet analfabéta bölcse”
Nagyot ment a táncoló Zacher Gábor a Hungaroringen – videó
Igazi partihangulatot csináltak a kollégáival a mentőállomáson.