Columbo hadnagy és hűséges társát egy ideje már Budapesten is megnézhetjük szobor formájában a Falk Miksa utcában. A rafinált nyomozó kutyája a gazdájához hasonlóan sosem tűnt gyors teremtésnek, de éppen ezért remekül illett Peter Falk filmben megformált karakteréhez. A tacskó testű, lógó fülű kutyáról nehezen lehet elképzelni, hogy élvezné a száguldozást, de egy Dél-afrikai gazdi bebizonyította, hogy egy basset hound is lehet sebességfüggő.
Moose nevű hétéves kutyája ugyanis imádja, ha útra kelnek a Porsche Cayman S-sel, amiből menet közben az ablakon kihajolva figyeli a történéseket.
Columbo kutyája egy Porschében lobogtatja a pofazacskóját – videó
Egy basset houndról nem feltétlenül a száguldozás jut eszünkbe, de egy Cayman S-ben ülve ő is ugyanúgy élvezi a sebességet, mint a gazdája.

Hét kiló jég, tízezer kalória és katarzis: így lettem ironman tizenegyedszer
Dobszay János: A köztársaság nagypapakorú államfője végre rátalált a hangjára
„Mennyire kell politikai analfabétának lenni?” – Török Gábor reagált Sulyok fiataloknak küldött üzenetére
Mi a gond azzal, ha Post Malone sörözik a legtöbbet a Szigeten?
63 évet él egészségesen az átlagos magyar
A Szuverenitásvédelmi Hivatal is felbukkant az USA új emberi jogi jelentésében
The Washington Post: Politikai okokból vizezték fel az amerikai külügy országjelentéseit
Orbán: Egy nap alatt elintézhetnénk Ukrajna összeomlását, de nem érdekünk
Nógrádi Györggyel fejtette meg Ukrajnát és az Európai Uniót Orbán Viktor a Patrióta csatornáján.
A béke, amelynek Moszkva aligha örül: hogyan zárta le konfliktusát Örményország és Azerbajdzsán?
Hadházy újabb hatvanpusztai vasajtóról posztolt, óvóhelyet sejt mögötte
A politikus úgy értesült, a birtokon ukrán vendégmunkások végezték a felújítást.