„Ebbe a tükörbe nehéz belenézni” – unokájuk fotózta végig Marika és Sándor tízéves búcsúját
Szajki Bálint fotóriporter éveken át dokumentálta, ahogy nagymamája otthon ápolja súlyos beteg nagypapáját.
Thaiföld nem éppen arról híres, hogy hemzsegnek arrafelé a szuperautó-gyártók, egy tervező most mégis ott készülő veszedelmes sportkocsit ígér. Látványterv már van, de nem kizárt, hogy kamu az egész.
A Condico fantázianevű autót állítólag egy Aeterno Motors nevű társaság gyártja majd 2016-tól, egy helyi tervező, Jennarong Muengtaweepongsa elképzelései alapján. A fiatalember korábban azzal tett szert viszonylagos ismertségre autós berkekben, hogy extrém külsejű sportkocsikról készített látványterveket, mostani alkotásáról viszont állítja, hogy meg is fog valósulni.
„Meg akarjuk mutatni a világnak, hogy Thaiföldön nemcsak lenyűgöző autót tudunk építeni, hanem olyat is, amely művészi és mérnöki tekintetben is megállja a helyét” – közölte az alkotó.
Jennarong Muengtaweepongsa és rejtélyes társai azt ígérik, hogy rövidesen további részletekkel szolgának a Condicóról, amelyet állítólag jövőre mutatnak be Bangkokban. Hisszük, ha látjuk.
Hasonló érdekességekért lájkolja a HVG Autó rovatának Facebook-oldalát.
Szajki Bálint fotóriporter éveken át dokumentálta, ahogy nagymamája otthon ápolja súlyos beteg nagypapáját.
A tanárok bérét meg kellene háromszorozni, de Mészáros Lőrinc vagyonát csak egyszet lehet elvenni.
Múktkor is megígérte, aztán változtak. Szavazzon, ön hisz-e a miniszternek.
Igyekeznek javítani a munkaerő-hatékonyságon.
Az ukránellenes felszólalásokban a Fidesz élen járt.
A veszteséges bababolt most a belvárosban próbál szerencsét.
A lap szerint a Fideszen belül is törésvonalakat okoz az egyre szélsőségesebb kormányzás.