Ilyen színkavalkádban sem láttuk még a BMW i8-at

A szezonzáró F1-es nagydíj tiszteletére a helyi BMW-kereskedő állította ki a versenyhelyszínen a különleges fényezésű hibrid sportkocsikat.

  • hvg.hu hvg.hu
Ilyen színkavalkádban sem láttuk még a BMW i8-at

A BMW i8 megjelenése annyira lehengerlő és futurisztikus, hogy a gyári színpalettáról csak hűvösen elegáns gyöngyház, szürke és fekete árnyalatok közül lehet választani. Ez persze nem jelenti azt, hogy aki harsányabb fényezésre vágyik, annak ne lenne lehetősége ezen változtatni, amire számtalan példát láthattunk már az abu-dzabi BMW-kereskedés jóvoltából. A szezonzáró F1-es nagydíjon is bebizonyították ezt, ugyanis a versenyhétvégén kiállítottak hat darab egyedi színárnyalatú i8-at.

carscoops.com

Hogy az összhatás még lenyűgözőbb legyen, mind a hat autó megkapta az AC Schnitzer tuningműhely kiegészítőit, köztük a szénszálas hátsó szárnyat és a légiesen könnyed ötküllős alufelnit. Hogy az olaszosan extravagáns színek jól állnak-e a bajorok hibrid űrhajójának, azt mindenki döntse el maga, az viszont biztos, hogy a formavilága még mindig ugyanolyan izgalmas, mint amikor bemutatták.

carscoops.com
carscoops.com
carscoops.com
carscoops.com
carscoops.com

Ha máskor is tudni szeretne hasonló dolgokról, lájkolja a HVG Autó rovatának Facebook-oldalát.

Valter Attila: Olyan versenynap nincs, hogy nem fáj

Valter Attila: Olyan versenynap nincs, hogy nem fáj

„A bukásoktól, brutális sérülésektől való félelem folyamatosan bennem van” – meséli Valter Attila országútikerékpár-versenyző a Penge podcast legújabb adásában, ahol arról is beszélget Szilágyi Áronnal és Kenyeres Andrással, hogy milyen gondolatok futnak át az agyán egy esés után, mekkora nyomást jelentett számára a 2021-es berobbanása, és milyen hatással vannak rá a kommentek.