Donald Trump: Lebombázott az USA három iráni atomlétesítményt
Az amerikai elnök békekötésre szólította fel a teheráni vezetést, ellenkező esetben sokkal nagyobb támadást helyezett kilátásba.
Az orosz sofőr az út közepén gondolkodott, merre is kellene menni. De a másik autós is hibázott.
Nehéz lenne eldönteni, kinek van nagyobb felelőssége az alábbi balesetben, de ha azt nézzük, hogy a zöld terepjáró nélkül az egész helyzet elő sem fordult volna, akkor valószínűleg meg is találtuk a választ. Az orosz sofőr ugyanis – valamilyen megfejthetetlen oknál fogva – a kétszer háromsávos út középső sávjában kezdett el gondolkodni, hogy merre is kellene mennie.
A térfigyelő kamera által rögzített videó alapján ezt elégelte meg a fehér kocsi sofőrje, és hogy tempósabbra vegye a dolgot, balról előzte meg az autóst, hogy jobbra le tudjon kanyarodni. A manővernél azonban nem volt elég körültekintő, így összeütközött a külső sávban érkező autóssal.
A balesetben szerencsére senki sem sérült meg, arról viszont továbbra is megoszlanak a vélemények, hogy ki hibázott nagyobbat.
Még több autós videóért kattintson ide. Hasonlókért lájkolja a HVG Autó rovatának Facebook-oldalát.
Az amerikai elnök békekötésre szólította fel a teheráni vezetést, ellenkező esetben sokkal nagyobb támadást helyezett kilátásba.
Azokat, akik csak a Stranger Thingsből ismerik, összezavarná, hogy miket művelt a karrierje kezdetén Paul Reiser. Korábbi rajongóit például azzal lepte meg, hogy feltűnt az Aliens gonoszaként. A veterán komikussal pályafutása cikkcakkjairól, Jerry Seinfeldről, Lisa Kudrow-ról és Eddie Murphyről is beszélgettünk. És arról is, miért tartotta hülyeségnek a Jóbarátokat.
A Tisza Párt elnöke legújabb bejegyzésében kifejezetten a fideszeseket szólította meg.