Áradt a felgyorsult Tisza és mindent letarolt
A magyarországi kihalt falvakról szóló sorozat egyik legkülönlegesebb túrája, amolyan Tüskevár-érzés volt, amikor Tiszahalász emlékei után kutattunk.
Az BMW-s sztereotípiákra leginkább legyinteni érdemes, de egy négysávos autópályán, így cikázni biztosan kiveri a biztosítékot.
Ilyen jelenetet látva gyorsan előkerülnek a bajor márka ellenes szövegek, mint az index nélkül szerelt autók, vagy az alanyi jogon járó mozgássérült parkoló használat, és a többi.
Ez a sofőrünk viszont, tényleg igyekszik mindenkinek bebizonyítani, hogyan lehet rossz hírnevet szerezni egy autómárkának. A videó egy kommentelő szerint egy isztambuli autópályán készült, amit készséggel el is tudunk képzelni. A török metropolisz közlekedése egyébként is elég döbbenetes jeleneteket tud produkálni.
Ugyanakkor az is valószínű, hogy emberünk éppen ugyan így vezet, ha éppen egy másmilyen márkájú autóban ül.
A magyarországi kihalt falvakról szóló sorozat egyik legkülönlegesebb túrája, amolyan Tüskevár-érzés volt, amikor Tiszahalász emlékei után kutattunk.
Pannonhalmán mondta el augusztus 20-i ünnepi beszédét a Tisza Párt elnöke.
Kína és Oroszország is részt venne a kidolgozásban, dobta fel az orosz külügyminiszter.
A rendőrség ugyanakkor nem akarja elárulni, hogy milyen bűncselekmény gyanújával indítottak eljárást.