A Pride volt az Orbán-rendszer temetési menete
A rendszerváltás idejének hangulatát lehetett érezni abban a tömegben, ahol a legtöbben legfeljebb gyerekek voltak akkoriban.
Az olaszok aprósága ugyanis pénzérmén is szerepel mostantól.
Az olasz gazdasági minisztérium kiadott egy 4000 példányban legyártott ezüstérmét, amelyen a Fiat 500-as díszeleg, annak 60 éves pályafutása alkalmából.
A pénzérme fej oldalán rajta van az eredeti 1957-ben megjelent modell, és az újkori retrokedvenc is. Az érme 32 milliméter átmérőjű, 18 gramm súlyú és 40 euróba kerül az egyébként 5 eurós címlet.
Az 500-as jelenlegi generációja egyébként 2007-ben mutatkozott be, és 0,9 literes 85-105 lóerős, valamint 1.2-1.4-es motorokkal 69 és 100 lóerős változatban létezik. Persze az ínyencebbeknek ott az Abarth változat, amely 1.4 literes turbósa már 190 lóerőt is tud.
Ha máskor is tudni szeretne hasonló dolgokról, lájkolja a HVG Autó rovatának Facebook-oldalát.
A rendszerváltás idejének hangulatát lehetett érezni abban a tömegben, ahol a legtöbben legfeljebb gyerekek voltak akkoriban.
A tömeg emberekből áll – őket mutatjuk meg külön-külön és együtt a HVG fotósainak szemével.
A Tisza Párt és a fővárosi csőd sem maradt ki.
Hatalmas. Ez minden idők legnagyobb Pride felvonulása. Ha nem hiszi, nézze meg a videókat.
Beszédek a 30. Budapest Pride-on.
A Tisza elnöke szerint látszatpolitizálás folyik trükkök százaival és hazugságokkal.
Freddie Mercury kezében sem állt ilyen hetykén a vasaló.
Szerinte a kérdés csak az, ki akarja-e tenni annak a gyerekeit, amit az elmúlt tíz évben ő is átélt.
„Jó hazafi harcoshoz” méltón tette közzé, hogy 100 százalékos magyar érettségit tett.
Közéjük Charles Leclerc fért be.