Lehetett-e újabb pilóta-öngyilkosság az Air India júniusi tragédiája?
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
Tonnaszám jönnek a videók a pár napos internetes őrületre a bottlecup challengere.
Ha valaki nem tudná, az egész arról szól, hogy fogunk egy kupakkal bezárt palackot, majd egy pörgőrúgással csavarjuk le a kupakját úgy, hogy az üveg közben nem mozdul meg. Mindezt pedig rögzítsük lassított felvételben.
A kihívásnak persze megjöttek a különféle változatai is, itt van például egy extrém autós változat is.
Egy McLaren P1 szárnya, amely a megfelelő pillanatban nyílik fel, csapja le a francia pezsgő dugóját. Egy ilyen teljesítmény sebészi pontosságú vezetetői képességeket igényel. (Persze van egy sokkal könnyebb megoldás is, mint itt: a számítógépes animáció.)
Ha máskor is tudni szeretne hasonló dolgokról, lájkolja a HVG Autó rovatának Facebook-oldalát.
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
Az influenszernek bíróság elé kellett állnia, de hozzászólása még a bírót is megnevettette.