Mossák a Szabadság hidat és a Váralagutat, lezárások lesznek

A városligeti Zielinski hidat is tisztítják, a lezárás mindnél teljes lesz.

  • MTI MTI
Mossák a Szabadság hidat és a Váralagutat, lezárások lesznek

A budapesti Szabadság hidat, a városligeti Zielinski hidat, valamint a Váralagutat is mossák a következő éjszakákon, teljes lezárásokra kell számítani – közölte a Budapesti Közművek Nonprofit Zrt. FKF köztisztasági divíziója.

A két híd szerda éjjel fél tizenkettő és csütörtök hajnali fél öt között kerül sorra. A Váralagutat pénteken éjjel fél tizenkettőtől szombaton hajnali fél ötig mossák. Vegyszert nem használnak majd a közlemény szerint. 

A hidak és az alagút mosása része az éves, tervezett köztisztasági munkáknak. Az előző hétvégén a Margit hidat és a Petőfi hidat mosták meg.

Valter Attila: Olyan versenynap nincs, hogy nem fáj

Valter Attila: Olyan versenynap nincs, hogy nem fáj

„A bukásoktól, brutális sérülésektől való félelem folyamatosan bennem van” – meséli Valter Attila országútikerékpár-versenyző a Penge podcast legújabb adásában, ahol arról is beszélget Szilágyi Áronnal és Kenyeres Andrással, hogy milyen gondolatok futnak át az agyán egy esés után, mekkora nyomást jelentett számára a 2021-es berobbanása, és milyen hatással vannak rá a kommentek.