Videó: hatalmasat esett a motoros az M7-esen, a mögötte érkező motoros majdnem elütötte, de meg sem állt

Szerencsére többen azonnal segítettek a sérültnek.

  • HVG

Egy autós fedélzeti kamerája rögzítette, ahogy az M7-es autópályán, a 80-as kilométerkő közelében egy motoros túl későn észleli a lassuló forgalmat, és beleütközik az előtte haladó furgonba.

A kamerás sofőr azonnal megállt, és elsősegélyt nyújtott, ahogy a Bp-i Autósok Közössége oldalra kirakott videóban is látszik. A motoros jobb kezén súlyos, erősen vérző seb volt – írja az oldal –, és egy véletlenül ott tartózkodó volt mentős is bekapcsolódott az ellátásba. Közel húsz percen át gondozták a sérültet, amíg a mentők meg nem érkeztek.

https://youtu.be/npsMZOiOKj8?t=19

A videón azonban egy szomorú jelenet is látható: a földön fekvő motoroson kis híján áthajtott egy másik motoros – majd továbbhajtott.

Hozzászólások