Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el – írta az MTI az Országos Mentőszolgálat ajkai állomására hivatkozva. Az illetőt a helyszínen újra kellett éleszteni, utána került kórházba.
A Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság vasárnap hajnalban Facebook-oldalán tette közzé, hogy nem sokkal éjfél előtt a 77-es főút 11-es kilométerszelvényében, Tótvázsony külterületén két személygépkocsi frontálisan ütközött. A baleset három sérültje között egy gyermek is van.
Vasárnap délelőtt nem sokkal arrébb, a 77-es főúton Nagyvázsony és Pula között történt újabb baleset történt: négy autó ütközött össze a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint. Az ütközésben többen megsérültek.