Sokba került: ezért fizetett tavaly majdnem egymillió dollárt a Facebook
A Facebook nyilvánosságra hozta, hogy mennyit költött tavaly, illetve 2011 óta arra, hogy minél nagyobb biztonságban használhassuk a legnagyobb közösségi oldalt.
A Facebook nyilvánosságra hozta, hogy mennyit költött tavaly, illetve 2011 óta arra, hogy minél nagyobb biztonságban használhassuk a legnagyobb közösségi oldalt.
Virtuális csomagolópapírban küldhetők el ma az üzenetek a Facebook üzenetküldő alkalmazásában.
Amikor Demokráciavédelmi Bizottság (KOD) néven Facebook-csoportot alapított az alig egy hónapja regnáló lengyel kormány intézkedései elleni tiltakozásul, egy nap alatt harmincezren csatlakoztak a csoporthoz. Mateusz Kijowski a hvg.hu-nak beszélt arról, hogy mit lehet tenni a társadalom megbékélése érdekében és mik a KOD céljai. Az interjúval délután jövünk – itt egy részlet, hogy mit gondol a sok mindenben mintaként szolgáló Orbán-kormányról.
Három várható változás szivárgott ki a Facebook üzenetküldőjéről, a Messenger egyik fejlesztése pedig az utolsó lépés azért, hogy telefonként viselkedjen az alkalmazás.
Szürreális jelenetet rögzítő videó terjed a neten: Berlin egyik forgalmas kereszteződésében fényes nappal festékkel teli tárolókkal jelentek meg biciklisták, és festették össze lila, sárga és kék színekkel az úttesteket. A bringások "munkáját" az autósok fejezték be, akik belehajtva a festékbe csak még inkább összefestettek mindent. A gerilla biciklisták valószínűleg egy művészeti projekt szolgálatában állnak: egy különleges street art-akcióról, nem pedig biciklis aktivista tiltakozásról lehet szó. Egy bizonyos IEPE & Anonymous Crew nevű formáció vállalta magára a színezést, legalábbis ők töltötték fel a videót a Facebookra.
Rossz buszra szállt tegnap egy 11 éves kislány Pest megyében, amikor ez feltűnt neki, szólt a sofőrnek. A buszvezető felelős férfiként járt el az ügyben.
India a netsemlegesség elvére hivatkozott, amikor megtiltotta, hogy a Facebook bizonyos netes szolgáltatásokat ingyen elérhetővé tegyen. A Facebooknak a terjeszkedési ütemének fenntartásához van szüksége arra, hogy a fejlődő országokban élőkhöz is eljusson.
Ma már ahhoz, hogy egy appra vagy egy platformra azt mondhassuk, igazán népszerű, legalább egymilliárdan kell, hogy használják. és nem egy ilyen van a világon.
A Facebook vezér és felesége legújabb videójukban, két hónapos kislányuk társaságában mandarin kínaiul jelentették be, hogy Max mostantól a "Chen Mingyu" névre is hallgat. Ha érvényesül a nomen est omen, akkor a kicsi előtt nagyon szép, reményteli jövő áll.
Minden idők legnagyobb közösségi oldalának jelenleg 1,59 milliárd aktív felhasználója van, de persze nem elégszenek meg ennyivel.
A Facebook fejlesztői egy sakkjátékot rejtettek el az üzenetküldőben. Mutatjuk, hogy mit kell tenni az üzenetküldések közt folytatható jó kis sakkpartihoz.
A Facebook kiszámolta, hány lépés kell ahhoz, hogy egy felhasználó ismerősein és azok ismerősein keresztül elérje bármelyik másik felhasználót. Egyre kevesebb.
A közösségi oldalon sokkal látványosabban jelennek meg a Facebook-videók, mint a YouTube-os feltöltések, így esélyesebb, hogy előbbieket többen nézik meg. Ezen az oldalon pár másodperc alatt ugyanolyan érdekessé válnak a YouTube-videók, mint a facebookosak.
A barátságnap alkalmából újabb, géppel generált videót rakott össze felhasználóiról a Facebook. Persze a kész terméknek néha annyi köze van a valódi barátokhoz, mint a Facebooknak úgy egyáltalán.
Bár a legnagyobb közösségi oldal nem feltétlenül videomegosztó platform, azért itt is sok időt töltünk filmecskék nézésével.
A Facebook egy közel 300 ezres katalógusban tartja nyilván felhasználói érdeklődési körét. Meglepő, hogy a különböző témák iránt hányan érdeklődnek a felhasználók közül.
Úgy tűnik, amihez Mark Zuckerberg hozzáér, az arannyá válik.
Fellebbezést nyújtott be a Facebook a berlini bíróság döntése ellen, amely szerint egy nemrég elhunyt fiatalkorú szülei örökölték gyerekük Facebook-profiljának hozzáférési jogait.
Egyetlen képpel sikerült megvalósítani a minőségi facebookos trollkodás tökéletes példáját.
A The New York Times úgy tudja, hogy a Fehér Ház nyomására tiltja be a Facebook a fegyverek és lőszerek magánkereskedelmével kapcsolatos tartalmak megjelentetését a közösségi oldalon. Drogot és gyógyszert már korábban sem lehetett.