Lecsaptak az Elon Musk-utálatra: kedvezményt kínál ez a kínai márka, ha valaki lecseréli a Tesláját A „visszatérítési bónuszt” elég jól fogadta a piac.
Belépne a magyar piacra is a látványos villanyautókat kínáló Polestar márka A Polestar embléma egykor a Volvo sportos autóit jelölte.
Szuperpontos: a világ első autója a Google új HD térképével A keresőóriás rendkívül részletes térképe sokat lendíthet az önvezetés térnyerésén.
Nem csak formára szokatlan a Volvo új műszerfala, de folyamatosan változik is A svédek szerint olyan kezelőfelületek lesznek majd az autóikban, amelyek aszerint változnak, hogy éppen mi a leginkább logikus funkciójuk.
Bemutatkozott a Polestar 517 lóerős első elektromos SUV-ja A nemes egyszerűséggel Polestar 3 névre keresztelt modell hatótávja meghaladja a 600 kilométert.