#áramütés

















Hat év a kerítésébe áramot vezető kisari férfinek

Hat év fegyházbüntetésre ítélte kedden a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Bíróság azt a 41 éves kisari férfit, aki idén áprilisban áramot vezetett lakóházának kerítésébe, később pedig alkoholos állapotban késsel sebezte meg életveszélyesen az édesanyját, az ítélet nem jogerős.