Gyalogosokat sodort el egy busz, szemtanúkat keresnek
Járdaszigeten várakozó gyalogosokat sodort el egy busz Ajka-Padragkúton még július közepén - írta a veol.hu Veszprém megyei híroldal. A rendőrség most szemtanúkat keres.
Járdaszigeten várakozó gyalogosokat sodort el egy busz Ajka-Padragkúton még július közepén - írta a veol.hu Veszprém megyei híroldal. A rendőrség most szemtanúkat keres.
Egy sávon újraindulhatott a forgalom az M1-es autópályán Mosonmagyaróvár közelében, ahol korábban baleset miatt állt le a közlekedés - tájékoztatta a megyei rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese szombaton késő délután az MTI-t.
Két személygépkocsi ütközött össze szombat délután a 33. számú főúton.
Kisbusz csapódott szalagkorlátnak, majd rohant az árokba az M1-es autópálya főváros felé vezető oldalán, Mosonmagyaróvár közelében szombaton - tájékoztatta Dobos Viktória hadnagy, a katasztrófavédelem Győr-Moson-Sopron megyei szóvivője az MTI-t.
Két személyautó és egy mikrobusz rohant egymásnak a 21-es főúton. A balesetnek két sérültje van - értesült a HavariaPress.
Egy ember meghalt, 15 megsebesült, miután autóbusz ütközött vonattal szombaton a horvátországi Drnis településnél, Zágrábtól 220 kilométerre délkeletre.
Két autó ütközött össze a fővárosban az Üllői úton, a Klinikák metrómegálló közelében szombaton, az egyik jármű felborult, a helyszínen sávlezárás van.
Motorkerékpár és személygépkocsi karambolozott Biatorbágyon, a Szabadság út és a Kolozsvári út kereszteződésében szombaton - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.
Frontálisan ütközött két autó a 6-os úton Rácalmás és Dunaújváros között, a helyszínelés idejére teljesen lezárták az útszakaszt - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense szombaton az MTI-vel.
Frontálisan ütközött két teherautó Békéscsaba külterületén. A balesetben az egyik sofőr életét vesztette - értesült a HavariaPress.
Baleset történt az M5-ös autópálya Röszke felé vezető oldalán a 32-es kilométernél, az ócsai csomópont után szombat délelőtt - közölte honlapján az Útinform.
Teljes útzár van a 77-es úton Nemesvámos és Tótvázsony között egy baleset miatt; két autó frontálisan ütközött, három ember megsérült péntek éjjel - tájékoztatta az MTI-t a katasztrófavédelem és a mentők
Egy 18 éves lány meghalt, amikor a személyautó, amiben utazott, árokba borult péntek éjjel - tájékoztatta a rendőrség és a mentőszolgálat az MTI-t.
Egy 69 éves asszony megsérült, amikor összeütközött három személyautó az 52-es főúton, Solt és Kecskemét között – értesült a HavariaPress.
Csütörtök reggel kerékpárjával megcsúszott, leesett járművéről, és életveszélyes sérülést szenvedett Vargyas László, egykori jégkorongozó, az Acélbikák hajdani csapatkapitánya – értesült a Dunaújváros Online.
Nem csak Ferrarival vagy Lambiorghinivel lehet nagyot esni, hanem Audival is: Belgiumban például egy A7-est zúzott szó szerint rommá egy száguldozó sofőr.
Súlyosan megsérült egy 60 éves magyar siklóernyős csütörtökön Ausztriában - írja az oe24.at hírportál.
Két baleset is történt az M0-s autóút M5-ös autópálya felé vezető oldalán, pár kilométerre egymástól csütörtök reggel, egyre nagyobb a torlódás – közölte az Útinform és a rendőrség az MTI-vel.
Mentőhelikopter szállította el szerda délután azt a férfit, aki egy felújítás során leesett a hatvani Csaba úton egy épület tetejéről.
Egy 38 éves nőt gázoltak el a zebrán a Budaörsi úton. A gyalogátkelőhelyhez érkező autó megállt, de a mögötte haladó autó belerohant, és így végül elgázolta a nőt.