Baleset miatt lezárták az M1-es autópályát Tata után
Baleset miatt lezárták az M1-es autópálya Győr felé vezető oldalát; az ütközésben megsérült két emberért mentőhelikopter indult, az autósokat Tatánál, illetve Tatabányánál az 1-es útra terelik − közölte a rendőrség.